Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księga Cudów i Łask. "W przypadku choroby pani Katarzyny nastąpiła cudowna ingerencja"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2017 r. o 14:17 Powrót do artykułu
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11 resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ś.p.tata zawsze mi mówił,że Marka boska była jedna.Czyli matka Pana Jezusa.Jak to się stało,ze jest tych MATEK BOSKICH aż tyle.O Chełmskiej słyszę po raz pierwszy.Ale o wielu,wielu innych już słyszałam. to ile ich wreszcie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "38 lat to stara baba? Może to czyjaś matka? Żona? Siostra? Na pewno czyjaś ukochana córka. Jak można być tak bezdusznym..." A dzieci z nowotworem to bezpańskie?! Pieprzę takie miłosierdzie chełmskie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestroga : ***mieczducha888.blogspot.com/2015/04/demony-moga-wywoywac-choroby-zwodnicze.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...